VideoBooth

VideoBooth

VideoBooth

En güzel anılar VideoBooth’ta saklı!

Photobooth’un sunduğu hizmetler fotoğrafla bitmiyor! Dilerseniz Photobooth’un video kayıt özelliğini de kullanabilirsiniz. Etkinlik sonunda misafirlerinizin size bıraktığı mesajları kolaj bir video halinde alabilirsiniz.

Misafirlerinizin ve sevdiklerinizin görüntülerinin yanında seslerini de kalıcı bir hatıra haline getirebilirsiniz. Eğer bir  tanıtım yapıyorsanız katılımcıların markanızdan duyduğu memnuniyeti dile getirdikleri videoları reklamlarınızda kullanmak veya arşivinize katmak isterseniz Videobooth tam size göre!

En güzel anılar VideoBooth’ta saklı!

PhotoBooth’un sunduğu hizmetler fotoğrafla bitmiyor! Dilerseniz PhotoBooth’un video kayıt özelliğini de kullanabilirsiniz. Etkinlik sonunda misafirlerinizin size bıraktığı mesajları kolaj bir video halinde alabilirsiniz.

Misafirlerinizin ve sevdiklerinizin görüntülerinin yanında seslerini de kalıcı bir hatıra haline getirebilirsiniz. Eğer bir tanıtım yapıyorsanız katılımcıların markanızdan duyduğu memnuniyeti dile getirdikleri videoları reklamlarınızda kullanmak veya arşivinize katmak isterseniz VideoBooth tam size göre!

blank Kullanım Alanları: Düğünler, Özel Günler, Partiler, Konsept Etkinlikler

blank Ürün Boyutu: PhotoBooth (2m yükseklik, 1.8m derinlik, 1m genişlik), WallBooth (1.7m yükseklik, 56cm derinlik, 62cm genişlik)

blank Kurulum Süresi: 1 saat

blank Fotoğraf Baskı Boyutları:

blank Sosyal Medya Paylaşımı: Bu ürün sosyal medya paylaşımını desteklememektedir.

Video Booth Kiralama veya Satın Alma İçin
blank

BİZE ULAŞIN

blank
 Gümüşsuyu Cd. No:28/429, Zeytinburnu/İstanbul
 +90 212 258 25 31
 info@photoboothturkiye.com

BİZE ULAŞIN

blank
 Gümüşsuyu Cd. No:28/429, Zeytinburnu/İstanbul
 +90 212 258 25 31
 info@photoboothturkiye.com

@photoboothturkiye  #yeninesilfotoğrafaktivitesi